»

Õppetöö alates 1. märtsist

• Alates 01. märtsist on 5.-12. klassi õpilased distantsõppel ja 2.-4.klasside õpilased õpivad koolis kontaktõppes. 1. klass tuleb kontaktõppesse alates 8.märtsist
  • Noortekeskuses tegeletakse individuaaltegevustega, üks õpilane korraga.
  • Kooli on kutsutud 5.-13. klasside õpilasi, kes vajavad õpetaja hinnangul konsultatsioone õpitulemuste saavutamiseks. Konkreetsete õpilastega võtab klassijuhataja või aineõpetaja ühendust.
  • 1.-4.klasside õpilased ja konsultatsioonile kutsutud õpilased saavad koolis lõunasöögi.
  • Kõik soovijad saavad kooli poolt kahenädalase toidupaki.
    Oma soovist teatada hiljemalt kolmapäevaks, 03.märtsiks kella 12:00ks Moonika Adler’ile, tel: +372 5346 8635; e-mail: moonika@tostamaa.ee. Toidupakk on lapsevanemale tasuta, see on kaetud riigi poolt eraldatud koolilõuna toetusega. Toidupaki saab kätte kooli sööklast 4. märtsil 12:00-15:00 või eelnevalt kokkulepitud ajal.
  • Õpilaskodus viibimine on võimalik ainult eelneval kokkuleppel. Kontakteeruda kooli tel. 5220300
  • Koolibussiliin liigub endistel aegadel, tühistatud on 17:00 väljumine kooli juurest Tõhelasse.