↑ Mine tagasi Lõpetajad

Keskkooli lõpetajad

1957 I LEND

1. Valve Kivimäe
2. Õie Kuura
3. Aino Marder
4. Leida Mätas
5. Ivi Rand
6. Elisabeth Sutt
7. Vaike Sutt
8. Silvi Tohv
9. Endel Tõnisson
10. Meeli Tõnissoo

klassijuhataja: Arved Kiisa

1958 II LEND

1. Mari Janson
2. Jaak Kaisel
3. Ants Kunder
4. Andres Miidu
5. Evi Niine
6. Vaike Noppel
7. Aile Rand
8. Aino Vits

klassijuhataja: Virve Sermat

1959 III LEND

1. Saima Aitaja
2. Leili Ernemäe
3. Laine Hansalu
4. Uno Itter
5. Liina Kaisel
6. Lea Kohk
7. Gluuni Kuura
8. Peeter Künnapas
9. Velli Lehtla
10. Ellen Ojakallas
11. Mihkel Ristal
12. Elvi Seer
13. Artur Sutt
14. Arne Tamm
15. Vello Tamme
16. Leo Vanatoa

klassijuhataja: Lembit Haavasalu

1960 IV LEND

1. Mare Aitaja
2. Helbe Eensalu
3. Helgi Kaja
4. Urve Koff
5. Viive Käsper
6. Niina Lorvi
7. Helle Meriluht
8. Mare Parma
9. Paul Pelisaar
10. Peeter Pelisaar
11. Arno Pirso
12. Jüri Pirso
13. Aime Reinson
14. Valve Tammeniit
15. Vaike Väli

klassijuhataja: Virve Sermat

1961 V LEND

1. Uno Annus
2. Ellen Ende
3. Leida Jaaniks
4. Maimu Juhasoo
5. Maret Kaja
6. Helve Kase
7. Silja Kiirats
8. Arne Köösel
9. Vaike Leetma
10. Iivi Leppik
11. Juta Martinson
12. Malle Nõmm
13. Silvi Rea
14. Enn Tinn

klassijuhataja: Voldemar Virkus

1962 VI LEND

1. Eele Abro
2. Ene Estam
3. Viivi Freimann
4. Vello Joost
5. Vaike Mölderkivi
6. Jüri Nuume
7. Aimi Parve
8. Eha Pirso
9. Mall Randva
10. Elve Raomets
11. Eha Rea
12. Lia Süvang
13. Tiiu Tell
14. Jaan Topp
15. Helmi Udu

klassijuhataja: Ilmar Haas

1963 VII LEND

1. Eevi Eestalu
2. Viivi Jõgi
3. Maimu Lilles
4. Aino Masso
5. Ilme Oders
6. Endel Rand
7. Helve Rand
8. Elsa Ring
9. Maimu Salumets
10. Liivi Tamm
11. Asta Vassiljeva
12. Eha Viita

klassijuhataja: Reet Kama

1964 VIII LEND

1. Rael Annus
2. Hiie Kaasik
3. Jüri Koff
4. Enno Madise
5. Luule Martson
6. Elfi Meriluht
7. Luule Noppel
8. Reinhold Reimand
9. Tiiu Siig
10. Luule Tammeniit
11. Helgi Tammer
12. Leida Tuulemees

klassijuhataja: Helmi Hendrikson

1966 IX LEND

1. Kersti Ehrstein
2. Elju Ernemäe
3. Vilja Juhkam
4. Anne Kunder
5. Mati Kuut
6. Ants Pirso
7. Ats Pulk
8. Hendrik Raist
9. Arnold Schär
10. Alli Seiman
11. Mae Tell

klassijuhataja: Senta Mihkelsoo

1967 X LEND

1. Lea Allikas
2. Mai Lumi
3. Paul Martinson
4. Hilja Merimaa
5. Tiiu Palts
6. Enn Parviste
7. Jüri Reinson
8. Tõnu sooaru
9. Salme Tarro
10. Elve Toomenurm

klassijuhataja: Rein Abel

1968 XI LEND

1. Virve Greenfeldt
2. Ain Heinluht
3. Ilmar Hendrikson
4. Hille Jaansoo
5. Sirje Kukk
6. Aadu Lühiste
7. Helle Raudsepp
8. Ilme Selberg
9. Silje Viita

klassijuhataja: Elvi Jaakson

1969 XII LEND

1. Liivi Brand
2. Eeri Jansen
3. Valve Kiirats
4. Kersti Kirsimägi
5. Imbi Lõõbas
6. Luule Niit
7. Aavo Pulk
8. Eha Riis
9. Urve Ristal
10. Enn Vahuvee

klassijuhataja: Toomas Varrak

1984 XIII LEND

1. Kalle Aava
2. Renate Jaansoo
3. Hiie Kaelep
4. Maie Kiigajaan
5. Dagmar Klaats
6. Ly Laas
7. Urve Metsamärt
8. Jaanus Noppel
9. Aime Oad
10. Kaire Oks
11. Küllike Press
12. Rain Randmaa
13. Enno Siim
14. Merike Tuisk
15. Marelle Veinjärv

klassijuhataja: Lehte Miido

1985 XIV LEND

1. Liili Aaslaid
2. Marko Allikas
3. Merle Einola
4. Tiina Irdt
5. Jana Janson
6. Einar Kaelep
7. Svetlana Kepp
8. Malle Kiigajaan
9. Piret Kuld
10. Aivar Laine
11. Margus Nõmm
12. Merje Randmäe
13. Merike Schär
14. Monika Schär
15. Hele-Ly Selge
16. Piret Tinn
17. Harvet Toots
18. Raimond Volgerad

klassijuhataja: Jaak Valgeväli

1986 XV LEND

1. Taimo Aksin
2. Marek Jaansoo
3. Viljar Karlep
4. Kaie Kask
5. Külli Lumera
6. Enn Martson
7. Margus Noppel
8. Anu Uibu
9. Rain Veinjärv
10. Kaja Viita

klassijuhataja: Toomas Rõhu

1987 XVI LEND

1. Liia Aksin
2. Aire Anson
3. Anneli Anson
4. Aivar Jõe
5. Eha Laas
6. Ardi Laur
7. Andres Martson
8. Ülle Palusalu
9. Andrus Pirso
10. Kaire Ristikivi
11. Jüri Saatmäe
12. Õnne Sireli
13. Annika Sutt
14. Marve Taggo
15. Maire Tohv
16. Marge Vallimäe
17. Varje Vesker
18. Piret Volgerad

klassijuhataja: Õie Jaansoo

1988 XVII LEND

1. Anneli Aksin
2. Merle Aksin
3. Inge Heinsalu
4. Janne Jaansoo
5. Urmas Jõe
6. Jüri Männikus
7. Merle Palmiste
8. Tiiu Pirso
9. Tanel Press
10. Ruth Raavik
11. Katrin E. Rand
12. Katrin R. Rand
13. Aivo Sõerd
14. Tiina Tammiku
15. Kristiina Teki
16. Õrne Vahtra

klassijuhataja: Urmas Reinfeldt

1989 XVIII LEND

1. Marge Jõgi
2. Ene Käsper
3. Laivi Martson
4. Liia Oidjärv
5. Ahto Peters
6. Terje Mirk
7. Raimo Rand
8. Terry Rea
9. Andrus Räbus
10. Maire Seppama

klassijuhataja: Urmas Reinfeldt

1990 XIX LEND

1. Priit Adams
2. Age Adler
3. Janne Jaakson
4. Janek Jaansoo
5. Maaja Juhkam
6. Merike Jõgi
7. Monica Jääger
8. Pille Kruusimägi
9. Pilvi Martson
10. Külli Merimaa
11. Tarmo Oidjärv
12. Helen Ojakallas
13. Janek Ojamäe
14. Olev Peters
15. Piret Tamm
16. Gerle Vagner

klassijuhataja: Õie Jaansoo

1991 XX LEND

1. Märt Altpuu
2. Piret Berggrünfeldt
3. Illar Bergmann
4. Tiina Einola
5. Inga Jaakson
6. Piret Jaakson
7. Kaili Juhkam
8. Karin Karlep
9. Aire Karus
10. Katrin Kasemets
11. Kaire Kott
12. Katrin Melnik
13. Merli Mirk
14. Alvar Nurm
15. Piia Press

Klassijuhataja: Kersti Valgeväli

1992 XXI LEND

1. Marju Adams
2. Aire Adler
3. Hasko Kepp
4. Karin Miidu
5. Anneli Padu
6. Jane Padu
7. Signe Põldroos
8. Ivi Sludnikova
9. Katrin Uibu
10. Valvo Volgerad

klassijuhataja: Mari Lühiste

1993 XXII LEND

1. Tomek Jaansoo
2. Valdis Noppel
3. Katrin Somelar
4. Marek Tamm
5. Inger Vahuvee
6. Annes Vainamäe
7. Helina Volgerad

klassijuhataja: Viivi Karlep

1994 XXIII LEND

1. Liia Berggrünfeldt
2. Maili Berggrünfeldt
3. Hedy Jaagu
4. Kristiina Mäe
5. Relika Mändla
6. Margit Rand
7. Jüri Rea
8. Rita Truuvälja
9. Meelis Tõnismaa
10. Kati Tõnissoo
11. Erika Türk
12. Tiina Urm
13. Merle Virkus

klassijuhataja: Vilja Räbus

1995 XXIV LEND

1. Ago Adler
2. Alan Karus
3. Käde Laanearu
4. Kristiina Lepik
5. Karin Lumera
6. Maia Pavlova
7. Mari Piirme
8. Külli Pärnpuu
9. Riivo Rand
10. Marek Salk
11. Lauri Tammela
12. Eneken Vallimäe
13. Eve Varma
14. Rita Velikok
15. Ivar Vinkler

klassijuhataja: Urmas Reinfeldt

1996 XXV LEND

1. Aili Aavik
2. Velle Berggrünfeldt
3. Inga Jevsejeva
4. Aro Kütt
5. Viljo Lühiste
6. Kuldar Merimaa
7. Moonika Miidu
8. Harles Pert
9. Kärt Somelar
10. Egle Varma

klassijuhataja: Elve Abram

1997 XXVI LEND

1. Ilmar Juurik
2. Liina Käär
3. Evelyn Liländer
4. Ene Lobja
5. Rando Rand
6. Jaan Rea
7. Marko Tjurin
8. Indrek Torilo
9. Hardo Vahemäe
10. Deivid Väära

klassijuhataja: Margus Noppel

1998 XXVII LEND

1.Aile Adams
2.Heleri Bauer
3.Ain-Ervin Karlson
4.Ardo Käär
5.Marika Leas
6.Marek Lind
7.Kaido Martson
8.Mari-Liis Pihlak
9.Venno Press
10.Joel Pulk
11.Marge Päästel
12.Andres Sahtel
13.Diana Salk
14.Raido Salk
15.Herje Vahemäe

klassijuhataja: Õie Jaansoo

1999 XXVIII LEND

1. Alo Adler
2. Liina Allipere
3. Peeter Juurik
4. Anneli Karlson
5. Indrek Meras
6. Kaidi Pirso
7. Marek Päästel
8. Tiina Sahtel
9. Kristi Tammela
10. Erkki Valdaru
11. Tea Vallimäe
12. Herkki Vare

klassijuhataja: Aivar Luhaorg

2000 XXIX LEND

1. Bronek Alpius
2. Argo Kaelep
3. Veinica Leibur
4. Priidik Maninen
5. Karmen Martel
6. Ave Martson
7. Raina Pavlova
8. Raidi Rand
9. Elmo Vahemäe

klassijuhataja: Ants Pirso

2001 XXX LEND

1. Tõnis Karlep
2. Gerli Losseva
3. Liisy Põltsam
4. Moonika Seppama
5. Piret Teras
6. Astrit Trei
7. Ave Vene

klassijuhataja: Mari Lühiste

2002 XXXI LEND

1. Mairit Hindrimä
2. Merle Leas
3. Rain Leova
4. Erko Oidersalu
5. Anna-Kaisa Saar
6. Aimar Silivälja

klassijuhataja: Viivi Karlep

2003 XXXII LEND

1. Marianne Algpeus
2. Kaarel Altmäe
3. Gert Haller
4. Ülar Juurik
5. Pille-Riin Jõgi
6. Merit Kaelep
7. Liina Kingsep
8. Tarmo Laan
9. Egle Leetmaa
10. Reena Pavlova
11. Hannes Salu
12. Eiri Silivälja
13. Kristin Trei

klassijuhataja: Heli Kvell

2004 XXXIII LEND

1. Silver Juurik
2. Jaanus Jõgisu
3. Argo Mirk
4. Fritjo Pukk
5. Margit Pusse
6. Egle Pärn
7. Margit Päästel
8. Viljar Soosaar
9. Reelika Teearu
10. Ave Tuisk

klassijuhataja: Triinu Pert

2005 XXXIV LEND

1. Alar Karjel
2. Katrin Kivisild
3. Reigo Mändla
4. Janno Palits
5. Romet Palits
6. Elo Pulk
7. Rainer Rand
8. Andra Vaaks
9. Daana Veeäär

klassijuhataja: Reene Tammearu

2006 XXXV LEND

1. Grete Adler
2. Imbi Alpius
3. Aivar Juurik
4. Kristel Jürgens
5. Gerli Lutvärk
6. Merlin Miido
7. Madli Põltsam
8. Evelin Seppor
9. Madli Soovik
10. Andres Tölp
11. Mari Vahter

klassijuhataja: Heili Timm

2007 XXXVI LEND

1. Liis Heinsalu
2. Ida Joao
3. Karoliine Kask
4. Marie Kriisa (kuldmedal)
5. Õie Merimaa (hõbemedal)
6. Maanus Midri*
7. Ave Mägi
8. Raili Männamäe (kuldmedal)
9. Liisa Randmäe (kuldmedal)
10. Hele Ring
11. Kadri Salu
12. Eda Vallimäe

klassijuhataja: Ene Jurjev

* õppis koos 31. lennu õpilastega

2008 XXXVII LEND

1. Brethy Brenner
2. Karin Kiisler
3. Triin Lepik
4. Kersti Merimaa
5. Merilin Mitt (kuldmedal)
6. Renate Männamäe
7. Maido Palusalu
8. Janne Pedaja

klassijuhataja: Galina Mändla

2009 XXXVIII LEND

1. Artur Hansen
2. Mari-Jaana Jaagu (hõbemedal)
3. Triin Karotam*
4. Kerle Mikk*
5. Marvin Mitt
6. Karolin Pikner
7. Liina Pärn
8. Jürgen Rand
9. Sigrid Rand
10. Karlo Salu
11. Hannes Vahemäe
12. Hardi Vassiljev
13. Gloria Vimberg

klassijuhataja: Mari Lühiste

* õppis koos 36. lennu õpilastega

2010 XXXIX LEND

1. Maila Heindla
2. Siim Heindla
3. Sander Juurik
4. Taive Kivisild
5. Merle Lallo
6. Argo Leerima
7. Evelin Leerima (hõbemedal)
8. Lehis Aire
9. Mailis Palusalu (kuldmedal)
10. Robert Rand
11. Mart Randmäe
12. Stiina-Riin Saar
13. Nele Tamm
14. Taavi Tõnisson

klassijuhataja: Maris Adler

2011 XL LEND

1. Hedi Gretski
2. Signe Heindla
3. Mihkel Jõe
4. Mariia Kalbach
5. Liina Laasma
6. Mariliis Lillemets
7. Lauri Mölder
8. Maali Pert
9. Laura Pärna
10. Riina Reinson
11. Tanel Tambre

klassijuhataja: Inger Vahuvee

2012 XLI LEND

1. Andreas Leerima
2. Gerda Meriorg
3. Heiko Mändla
4. Sten-Ander Ojakallas
5. Tauri Palberg
6. Mario Press
7. Aivo Tõnning
8. Anna Vahter
9. Ade-Riin Vene

klassijuhataja: Maris Adler

2013 XLII LEND

1. Ralf Aksin
2. Keiu Anderson
3. Sergo Berggrünfeldt
4. Heiko Häng
5. Kaarel Kase
6. Liis Leerima
7. Heidi Mõttus
8. Maarja Press
9. Ly-Andra Pärnaste
10. Maarjan Rand (kuldmedal)
11. Jüri Sääsk
12. Kristiina Vassiljeva

klassijuhataja: Inger Vahuvee

2014 XLIII LEND

1. Ingmar Juurik
2. Kristiina Kullerkupp
3. Kristjan Kullerkupp
4. Getlin Maruse
5. Maret Palusalu (kuldmedal)
6. Caisy Sutt
7. Daisy Tambre
8. Aaro Videvik

klassijuhataja: Ivi Kask

2015 XLIV LEND

1. Mai Gentalen
2. Kristofer Juss
3. Gert Kandelin
4. Kristjan Kase
5. Triin Tugim

klassijuhataja: Karin Mitt

2016 XLV LEND

1. Siiri Heindla
2. Agnes Janson
3. Laura Jõe (kuldmedal)
4. Gerda Maruse
5. Loret Miidu (hõbemedal)
6. Janno Pavlov
7. Heiko Piirme
8. Richard Veeväli
9. Anelle Väli

klassijuhataja: Galina Mändla