↑ Mine tagasi Lõpetajad

Põhikooli lõpetajad

1950

  1. Juhkam Väino
    2. Karjel Ellen
    3. Kiirats Väino
    4. Laev Milda
    5. Lumi Juhan
    6. Noppel Aino
    7. Odes Illar
    8. Parts Kustas
    9. Raavik Aino
    10. Rand Heiti
    11. Sõber Viivi
    12. Tõnssoo Helju
    13. Värat Oskar
    14. Laurits Kalju

1951

  1. Haljas Silvi
    2. Karotamm Heino
    3. Kruusmaa Velly
    4. Köster Lya
    5. Laaniste Valve
    6. Lai Urve
    7. Maidla Vaike
    8. Martinson Asta
    9. Martson Toivo
    10. Oidjärv Aino
    11. Orula ülo
    12. Pärna Ain
    13. Press Ilmar
    14. Rand Hilja
    15. Rand Heiki
    16. Rand Kalju I
    17. Rand Kalju II
    18. Ring Naima
    19. Seer Eha
    20. Seer Endel
    21. Tammeniit Laine
    22. Vestmann Eduard
    23. Vilgats Kalju
    24. Vühner Maret
    25. Kõkk Tiina
    26. Oja Hilda

1952

  1. Berggrünfeldt Linda
    2. Estra Lea
    3. Jaakson Tiiu
    4. Janson Mart
    5. Kaelep Kaie
    6. Karlep Karl
    7. Kiirats Naali
    8. Laanist Enda
    9. Lõpp Kalju
    10. Merisaar Ants
    11. Mihhels Mare
    12. Michels Hillar
    13. Pihelbu Juhan
    14. Seemel Ilse
    15. Tali Kalle
    16. Tohv Endel
    17. Tõnissoo Meeli
    18. Vestli Juhan

1953

  1. Birk Ain
    2. Estra Vello
    3. Jürisson Jüri
    4. Karotam Lembit
    5. Kivimäe Valve
    6. Kuura Õie
    7. Mardu Aino
    8. Mätas Leida
    9. Rand Ivi
    10. Raskatšov Valentin
    11. Sutt Vaike
    12. Tohv silvi
    13. Tõnisson Endel
    14. Juhkam Virve
    15. Masso Ülle
    16. Paumets Maie
    17. Puls Heldur
    18. Selga Milvi
    19. Torma Heino
    20. Veinjärv Ilme
    21. Kuura Tähti

1954

  1. Hansalu Arne
    2. Itter Uuno
    3. Janson Mari
    4. Janson Mati
    5. Juhkam Liidi
    6. Juhkam Ülo
    7. Kaisel Jaak
    8. Karotam Karli
    9. Kunder Ants
    10. Köösel Johni
    11. Laur Mihkel
    12. Martson Heino
    13. Miido Andres
    14. Niine Evi
    15. Noppel Vaike
    16. Pirso Elmo
    17. Pirso Väino
    18. Press Helju
    19. Rüüsiainen Aili
    20. Raimet anne
    21. Rand Aile
    22. Rand Tiia
    23. Sumel Karl
    24. Tamm Aino
    25. Tilk Tiiu
    26. Vaino Enn
    27. Vits Aino
    28. Lillemägi Ano

1955

  1. Alumets Elvi
    2. Danilov Voldemar
    3. Hansalu Laine
    4. Juhkam Vaike
    5. Jürisson Ants
    6. Köösel Kalle
    7. Kiinnapas Peeter
    8. Laanemets Sulev
    9. Laaniste Malle
    10. Lumi tiia
    11. Lõõbas Malle
    12.  Merimaa Milvi
    13. Merasma Säde
    14. Oidjärv Olli
    15. Ojakallas Ellen
    16. Orula Sulev
    17. Paalberg Jaan
    18. Pinn Anne
    19. Rand Elve
    20. Rand Vilvi
    21. Seer Elvi
    22. Soobik Haljand
    23. Kaisel Liina
    24. Kuura Gluuni
    25. Soan arno
    26. Sutt Artur
    27. Tilk Leo
    28. Torma Elju
    29. Tõnissoo Tõnis
    30. Vanatoa Leo
    31. Ristal Mihkel
    32. Ojamets Maie

1956

  1. Adams Helgo
    2. Aitaja Mare
    3. Aomere Arvo
    4. Eensalu Helbe
    5. Jaaniks Leida
    6. Juhkam Heino
    7. Jõgi Linda
    8. Kivimäe Juhan
    9. Kiviselg Lehti
    10. Käär Urve
    11. Laurits Marju
    12. Luht Liivi
    13. Lutmaa Lea
    14. Lumi Valve
    15. Martson Leo
    16. Meriluht Helle
    17. Metsniit Sirje
    18. Moppel Elvi
    19. Patune Linda
    20. Pihelgas Hillar
    21. Põltsam Aimo
    22. Rand Reino
    23. Rand Ergo
    24. Rand Jüri
    25. Rannuste Kaimo
    26. Reimand Maria
    27. Reinson Aime
    28. Reinson Enn
    29. Tammeniit Valve
    30. Tamm Helme
    31. TammHelgi
    32. Toompere Margus
    33. Vanatoa Lea
    34. Vassiljeva Ada

1957

  1. Annus Uno
    2. Estam Elmar
    3. Heinluht Helju
    4. Janson Helma
    5. Joost Vello
    6. Jürgens Helju
    7. Karlson Heiki
    8. Karotam Vambola
    9. Kiirats Silja
    10. Kiisk Sirje
    11. Klement Heino
    12. Kunn Ulli
    13. Kuura Silva
    14. Köösel Arne
    15. Laurits Helve
    16. Leetma Vaike
    17. Lõõbas Helmi
    18. Noppel Liivi
    19. Oidjärv Osvald
    20. Press Helmut
    21. Pärnsalu Maimu
    22. Rand Nelli
    23. Reinson Marju
    24. Topp Jaan
    25. Türnpuu Toivo
    26. Ulanova Maimu
    27. Volgerad Lembit

1958

  1. Milvi Aksin
    2. Estam Ene
    3. Freimann Viivi
    4. Jürgens Anne
    5. Kanarbik Marika
    6. Karlep Villem
    7. Kivistik Saima
    8. Laurits Heino
    9. Lillemägi Malle
    10. Lumi Ellen
    11. Masso Aino
    12. Miidu Linda
    13. Nuume Jüri
    14. Parve Aimi
    15. Raist Helve
    16. Reinson Kaare
    17. Süvang Lia
    18. Süvang Mare
    19. Tell Tiiu
    20. Toorem Mati
    21. Udu Helmi
    22. Vits Aino

Klassijuhataja: Johannes Juusu
1959

  1. Luule Adams
    2. Jaak Aitaja
    3. Johannes Eelmaa
    4. Margarita Ehova
    5. Heino Itter
    6. Tiiu Juhkam
    7. Uno Juhkam
    8. Viivi Jõgi
    9. Villem Karlep
    10. Maido Mihhels
    11. Ilme Oders
    12. Endel Rand
    13. Helve Rand
    14. Ülo Rand
    15. Elsa Ring
    16. Maimu Salumets
    17. Evald Seppama
    18. Arne Tamm
    19. Asta Vassiljeva

Klassijuhataja: Johannes Juusu

1960

  1. Arvo Aksin
    2. Rael Annus
    3. Enda Estam
    4. Vaike Itter
    5. Vello Jaansoo
    6. Vaki Juhkam
    7. Vassili Jürgens
    8. Hiie Kaasik
    9. Jaan Kaelep
    10. Väino Karlson
    11. Hilja Kiirats
    12. Leili Künnapas
    13. Lembit Lõõbas
    14. Enno Madise
    15. Luule Martson
    16. Elfi Meriluht
    17. Luule Noppel
    18. Laine Palberg
    19. Jüri Pinn
    20. Udo Rand
    21. Mari Rand
    22. Helle Rand
    23. Reinhold Reimand
    24. Madis Saul
    25. Mae Soomets
    26. Ellen Taidla
    27. Luule Tammeniit
    28. Leida Tuulmees
    29. Helle Vestmaa
    30. Helju Vits

Klassijuhataja: Ingrid Tuisk

1961

  1. Ene Andrese
    2. Rein Dorbek
    3. Taavet Hendrikson
    4. Astrid Jaago
    5. Karl Juhkam
    6. Paul Karlep
    7. Mati Karlson
    8. Marianne Kiirats
    9. Uno Kirikal
    10. Sirje Kuzmin
    11. Liidia Laos
    12. Evi Lõõbas
    13. Mart Martson
    14. Tõnu Nuume
    15. Mai Oidjärv
    16. Väino Ojakallas
    17. Urve Paju
    18. Liia Selge
    19. Aili Seppama
    20. Annemarii Sillaste
    21. Ene Vahuvee
    22. Aike Vestmaa
    23. Silvi Vits

Klassijuhataja: Johannes Juusu

1963

  1. Arnold Allikas
    2. Vello Alumets
    3. Ene Andrese
    4. Kersti Ehrstein
    5. Naima Härmalt
    6. Vilve Jaansoo
    7. Vilja Juhkam
    8. Zenta Kodasmaa
    9. Anne Kunder
    10. Mati Kuut
    11. Arne Köösel
    12. Milvi Laansoo
    13. Virve Lumi
    14. Milvi Merimaa
    15. Luule Miidu
    16. Väino Ojakallas
    17. Ljuba Pavlin
    18. Ants Pirso
    19. Ats Pulk
    20. Hendrik Raist
    21. Vaike Rand
    22. Ilse Rand
    23. Helja Salk
    24. Alli Seiman
    25. Ellen Suniste
    26. Jaak Tammeniit
    27. Mae Tell
    28. Tiiu Türnpuu
    29. Leo Uibokand
    30. Olev Volgerad

Klassijuhataja: Voldemar Virkus

1964
1965

  1. Maidu Aksin
    2. Ain Heinluht
    3. Ilmar Hendrikson
    4. Hille Jaansoo
    5. Anti Karjel
    6. Heinar Kase
    7. Sulev Kasemets
    8. Sirje Kukk
    9. Uno Liiv
    10. Helle Lõõbas
    11. Aadu Lühiste
    12. Maimo Oidjärve
    13. Peet Paurson
    14. Senta Pinn
    15. Elve Raavik
    16. Tõnis Rand
    17. Laili Rand
    18. Mare Rea
    19. Virve Ristal
    20. Jüri Salk
    21. Aime Seppama
    22. Maimu Soomets
    23. Inga Tuulmees
    24. Erika Udu
    25. Sigrid Vaikjärv
    26. Ville Velikok
    27. Tiiu Vilgats
    28. Helju Vinkler

Klassijuhataja: Taimi Allik

1966

  1. Linda Aksin
    2. Värdi Entson
    3. Eeri Jansen
    4. Valve Kiirats
    5. Edgar Kiirats
    6. Kersti Kirsimägi
    7. Raimo Koha
    8. Evi Kott
    9. Laili Kuura
    10. Edgar Laht
    11. Imbi Lõõbas
    12. Mihkel Lühiste
    13. Jüri Paurson
    14. Aavo Pulk
    15. Helle Reimand
    16. Eha Riis
    17. Urve Ristal
    18. Jaan Sooaru
    19. Rein Taal
    20. Jüri Tell
    21. Enn Vahuvee

Klassijuhataja: Endel Tõnisson

1967

  1. Ivo Aljas
    2. Elsa Ereline
    3. Arma Hannus
    4. Helve Heinluht
    5. Mare Jaansoo
    6. Neeme Kasemets
    7. Mall Kiirats
    8. Maire Kukk
    9. Heido Laurits
    10. Ilse Merimaa
    11. Erika Ojamets
    12. Jaak Parviste
    13. Juhan Rand
    14. Arvo Rattiste
    15. Oskar Sutt
    16. Mari Teras
    17. Mari Udu
    18. Eerika Volgerad

Klassijuhataja: Õie Allilender-Jaansoo

1968

  1. Jüri Adler
    2. Mall Aljas
    3. Silvi Hindrimä
    4. Tiiu Kasearu
    5. Liivi Kukemets
    6. Luume Laansoo
    7. Elgi Lõõbas
    8. Maire Marder
    9. Erika Riis
    10. Eha Ristsalu
    11. Ülle Roodes
    12. Leo Salk
    13. Ene Ülem
    14. Marju Ülem

Klassijuhataja: Luigi Unger

1969

  1. Esta Estam
    2. Ester Grahv
    3. Raivo Hannus
    4. Tiiu Karotam
    5. Arvo Kase
    6. Hans Kasearu
    7. Hans Krusalu
    8. Uno Lindman
    9. Kalev Martson
    10. Mihkel Merimaa
    11. Maire Männiku
    12. Virve Peters
    13. Laine Puls
    14. Maimu Raavik
    15. Elmo Rand
    16. Maret Reimand
    17. Juuli Sutt
    18. Riita Tõnisson
    19. Anne Vahur
    20. Ester Vilgats
    21. Milvi Vits
    22. Ülo Ülem
    23. Hillar Ülem

Klassijuhataja: Endel Jaakson

1970

  1. Sirle Hannus
    2. Astrit Kasela
    3. Agnes Kiviselg
    4. Peeter Lapp
    5. Aivar Liiv
    6. Paavo Lootus
    7. Tiit Lõõbas
    8. Ülo Lõõbas
    9. Elve Nõmm
    10. Saima Rand
    11. Õnnela Rähn
    12. Arno Salk
    13. Heido Vilgats
    14. Kaie Vits

Klassijuhataja: Senta Mihkelsoo

1971

  1. Evi Alas
    2. Olev Ansu
    3. Tiiu Hannus
    4. Eve Jaansoo
    5. Õimle Jürgens
    6. Tiit Koha
    7. Kaija Koppel
    8. Leo Langus
    9. Jaak Lopsik
    10. Meida Marder
    11. Merike Miido
    12. Valeri Rae
    13. Ülle Rand
    14. Astri Selberg
    15. Anne Udu
    16. Heino Vahemäe
    17. Eve Vilgats

Klassijuhataja: Lehte Miido

1972

  1. Heldur Braks
    2. Aime Greenfeldt
    3. Aivo Greenfeldt
    4. Jüri Hindrimä
    5. Rein Järve
    6. Laili Jüritamm
    7. Lehte Karlep
    8. Ene Klaas
    9. Eimar Kruusmaa
    10. Sirje Kuld
    11. Ain Käär
    12. Aili Lopsik
    13. Leo Lõhemäe
    14. Jüri Martikainen
    15. Erik Oidersalu
    16. Priit Rand
    17. Leili Ristsalu
    18. Ülo Tõnisson
    19. Kersti Tõnisson
    20. Paul Vilgats
    21. Maimu Vits

Klassijuhataja: Endel Tõnisson

1973

  1. Erika Hendrikson
    2. Jaak Jürgens
    3. Tiina Käär
    4. Heidi Laur
    5. Malle Maruse
    6. Aime Miidu
    7. Lii Männamäe
    8. Mart Ojamets
    9. Madis Ojamets
    10. Jüri Prisk
    11. Sirli Rand
    12. Kalev Rand
    13. Tiiu Sepping
    14. Ülo Sireli
    15. Marika Sutt
    16. Heinar Sääsk
    17. Reet Taal
    18. Jüri Tohv
    19. Luule Tõnimäe
    20. Elle Udu
    21. Elje Volgerad

Klassijuhataja: Elvi Jaakson

1974

  1. Saima Aksin
    2. Mati Aljas
    3. Ly Janson
    4. Heiki Kasemets
    5. Sirje Kiidemaa
    6. Hain Klaas
    7. Harri Koppel
    8. Helgi Kruusmaa
    9. Mart Kukk
    10. Kalle Kõrvemaa
    11. Saale Kütt
    12. Jüri Kütt
    13. Ülev Laansoo
    14. Helje Laur
    15. Arvo Miido
    16. Lembit Odes
    17. Endel Oja
    18. Küllo Pirsi
    19. Eldur Põltsam
    20. Ulvi Ravik
    21. Aivi Ravik
    22. Rein Rivimets
    23. Ülle Rähn
    24. Inga Salk
    25. Harri Seegel
    26. Mihkel Soomann
    27. Erika Sutt
    28. Aleksander Sõerd
    29. Tiia Teearu
    30. Jüri Teras
    31. Kai Vanatoa
    32. Anne Verte
    33. Urve Vesik

Klassijuhataja: Õie Jaansoo

1975

  1. Henn Algpeus
    2. Mati Hindrimä
    3. Martin Juusu
    4. Uno Karotamm
    5. Ain Lopsik
    6. Meelis Luup
    7. Inge Masso
    8. Ingrid Masso
    9. Aivar Merila
    10. Endel Metsniin
    11. Ervin Post
    12. Miralda Põltsam
    13. Kalev Saar
    14. Kaja Saar
    15. Ants Teras
    16. Leili Tsilk
    17. Andres Verte
    18. Aarne Vetevood

Klassijuhataja: Efeline Liiv

1976

  1. Endla Aksin
    2. Maret Hannus
    3. Valeri Jurjev
    4. Marina Kott
    5. Lembit Kuristik
    6. Ülle Kuristik
    7. Silvi Leetmaa
    8. Heli Lobja
    9. Elmar Maruse
    10. Meelis Metsamärt
    11. Maire Miemis
    12. Anneli Miido
    13. Aivar Männamäe
    14. Liilia Nõmm
    15. Lia Odes
    16. Ilmar Pirsi
    17. Alar Press
    18. Valev Randmäe
    19. Maive Tammeoks
    20. Endel Vahemäe

Klassijuhataja: Lehte Miido

1977

  1. Toomas Abel
    2. Olev Hendrikson
    3. Ester Jaanimägi
    4. Jüri Jurjev
    5. Ruth Järve
    6. Eha Karotamm
    7. Vambola Karu
    8. Merike Lankus
    9. Enn Miidu
    10. Mari Ojamets
    11. Rein Peterson
    12. Raivo Pulk
    13. Enda Põltsam
    14. Toivo Põltsam
    15. Hillar Rannik
    16. Anne Ravik
    17. Reet Rea
    18. Milvi Seegel
    19. Valmut Selter
    20. Arvo Siig
    21. Raivo Sutt
    22. Mart Teearu
    23. Sulev Teki
    24. Õie Tõnisson
    25. Katrin Tõnisson
    26. Marika Tõnisson
    27. Malle Verte

Klassijuhataja: Viivi Karlep

1978

  1. Katrin Abel
    2. Marika Haljas
    3. Valdo Kangur
    4. Alar Kiirats
    5. Enn Kiirats
    6. Urve Kink
    7. Marju Laanemets
    8. Vahur Liiv
    9. Ain Martson
    10. Ingrit Metsamägi
    11. Piret Nõmm
    12. Ulvi Oks
    13. Kaja Põltsam
    14. Vallo Pärna
    15. Aimar Pärna
    16. Maarika Raissar
    17. Meelis Rähn
    18. Tiiu Saar

Klassijuhataja: Õie Jaansoo

1979

  1. Ilve Aaslaid
    2. Aivar Haljas
    3. Zeena Jaanso
    4. Mare Klaas
    5. Enno Laanemets
    6. Einar Laas
    7. Andres Laur
    8. Urmas Liiv
    9. Tiina Metsamärt
    10. Küllike Miidu
    11. Marika Rand
    12. Eda Rand
    13. Tiina Rea
    14. Kaarin Schär
    15. Toivo Tetsmann
    16. Kalle Vainula

Klassijuhataja: Õie Jaansoo

1980

  1. Paavo Einola
    2. Helme Erikson
    3. Milvi Hindrimä
    4. Jaak Jaanso
    5. Janno Jaanson
    6. Li Juhkam
    7. Külli Kangur
    8. Eve Kase
    9. Enno Kase
    10. Arve Leetmaa
    11. Terje Miido
    12. Aime Oras
    13. Margit Paap
    14. Avo Paltson
    15. Ursula Pulk
    16. Riina Pärna
    17. Ain Rand
    18. Aare Sutt
    19. Olev Teki
    20. Heli Tohv
    21. Sirje Vesik

Klassijuhataja: Efeline Liiv

1981

  1. Kalle Aava
    2. Tiit Jaakson
    3. Erika Jaanimägi
    4. Renate Jaansoo
    5. Rein Juhkam
    6. Hiie Kaelep
    7. Dagmar Klaas
    8. Ly Laas
    9. Arne Leetmaa
    10. Antonina Losseva
    11. Urve Metsamärt
    12. Jaanus Noppel
    13. Kaire Oks
    14. Küllike Press
    15. Karin Raimet
    16. Rain Randmaa
    17. Priit Rannik
    18. Leonid Rozentov
    19. Valter Schär
    20. Toomas Selge
    21. Enno Siim
    22. Marelle Veinjärv

Klassijuhataja: Lehte Miido

1982

  1. Liili Aaslaid
    2. Vahur Agasild
    3. Marko Allikas
    4. Jüri Anila
    5. Merle Einola
    6. Tiina Irdt
    7. Jana Janson
    8. Einar Kaelep
    9. Õie Karotamm
    10. Piret Kuld
    11. Jaanus Metsamägi
    12. Margus Nõmm
    13. Kaja Paalberg
    14. Anneli Pulk
    15. Merje Randmäe
    16. Hele-Ly Selge
    17. Valter Siim
    18. Piret Tinn
    19. Harvet Toots
    20. Raimond Volgerad

Klassijuhataja: Elvi Jaakson

1983

  1. Taimo Aksin
    2. Marek Jaansoo
    3. Mait Janson
    4. Viljar Karlep
    5. Kaie Kask
    6. Einar Käär
    7. Meelis Lehola
    8. Enn Martson
    9. Andres Männikus
    10. Lembit Niitvähi
    11. Margus Noppel
    12. Aiki Peterson
    13. Meelis Pihelgas
    14. Rain Veinjärv
    15. Pille Vene

Klassijuhataja: Viivi Karlep

1984

  1. Meelis Eelmaa
    2. Urmas Elleste
    3. Jana Juhkam
    4. Aivar Jõe
    5. Eha Laas
    6. Ardi Laur
    7. Tiina Lehola
    8. Andres Martson
    9. Sander Merimaa
    10. Tuuli Miidu
    11. Ilona Org
    12. Andrus Pirso
    13. Eda Põltsam
    14. Õnne Sireli
    15. Annika Sutt
    16. Maire Tohv
    17. Mati Vahemäe
    18. Evi Valk
    19. Piret Volgerad

Klassijuhataja: Õie Jaansoo

1985

  1. Merle Aksin
    2. Hannes Heamets
    3. Janne Jaansoo
    4. Urmas Jõe
    5. Adi Kasemets
    6. Jaanis Kuld
    7. Valmar Kullerkupp
    8. Heli Kuusekänd
    9. Kuno Kõrvemaa
    10. Arvi Merila
    11. Margus Miemis
    12. Jüri Männikus
    13. Jüri Niitvähi
    14. Heino Piirme
    15. Tiiu Pirso
    16. Tanel Press
    17. Ruth Raavik
    18. Katrin E. Rand
    19. Katrin R. Rand
    20. Maris Soobik
    21. Aivo Sõerd
    22. Kristiina Teki
    23. Urmas Tihane
    24. Marek Tuvi

Klassijuhataja: Urmas Reinfeldt

1986

  1. Kairi Edvand
    2. Marge Jõgi
    3. Andres Kalbach
    4. Õnne Kalda
    5. Laivi Martson
    6. Madis Martson
    7. Ülo Marus
    8. Ene Merila
    9. Terje Mirk
    10. Nigul Nurm
    11. Liia Oidjärv
    12. Toivo Palberg
    13. Marita Press
    14. Kalmer Raavik
    15. Raimo Rand
    16. Terry Rea
    17. Maire Seppama
    18. Külli Vestmaa

Klassijuhataja: Efeline Liiv

1987

  1. Priit Adams
    2. Janne Jaakson
    3. Janek Jaansoo
    4. Maaja Juhkam
    5. Mesike Jõgi
    6. Monica Jääger
    7. Jaan Kruusimägi
    8. Pille Kruusimägi
    9. Urmas Kütt
    10. Pilvi Martson
    11. Tarmo Oidjärv
    12. Helen Ojakallas
    13. Janek Ojamäe
    14. Mare Pihelgas
    15. Külli Pirso
    16. Janek Press
    17. Jüri Raavik
    18. Inge Raist
    19. Andres Siim
    20. Piret Tamm
    21. Ille Tetsmann
    22. Anne Valk

Klassijuhataja: Elli Teras

1988

  1. Ruubo Aksin
    2. Märt Altpuu
    3. Gunnar Baum
    4. Tiina Einola
    5. Inga Jaakson
    6. Piret Jaakson
    7. Kaili Juhkam
    8. Kalev Kalda
    9. Karin Karlep
    10. Aire Karus
    11. Katrin Kasemets
    12. Kaire Kott
    13. Katrin Leppik
    14. Merli Mirk
    15. Alvar Nurm
    16. Marko Ojakallas
    17. Piia Press
    18. Lea Raavik
    19. Heidi Sepp
    20. Janek Tuulmees
    21. Sander Vahuvee

Klassijuhataja: Kersti Valgeväli

1989

  1. Marju Adams
    2. Tarvo Altpuu
    3. Airi Iman
    4. Karin Miidu
    5. Piret Paalberg
    6. Henno Piirme
    7. Tea Raist
    8. Jana Rebane
    9. Lily Seppama
    10. Valvo Volgerad

Klassijuhataja: Jaak Valgeväli

1990

  1. Tomek Jaansoo
    2. Elena Jääger
    3. Aivar Karus
    4. Marika Männikus
    5. Valdis Noppel
    6. Annika Kivila
    7. Heido Sepp
    8. Katrin Somelar
    9. Marek Tamm
    10. Tiina Tuulmees
    11. Inger Vahuvee
    12. Margit Varma
    13. Anneli Vesik
    14. Kaarin Vestmaa
    15. Helina Volgerad

Klassijuhataja: Efeline Liiv

1991

  1. Meelika Burket
    2. Urmas Hakk
    3. Ave Kütt
    4. Monika Murumets
    5. Rutmar Nurm
    6. Eve Raist
    7. Margit Rand
    8. Jüri Rea
    9. Ervet Sahtel
    10. Rita Truuvälja
    11. Kati Tõnissoo
    12. Allan Velikok

Klassijuhataja: Vilja Räbus

1992

  1. Ago Adler
    2. Anu Adler
    3. Uno Hakk
    4. Tarmo Iman
    5. Alan Karus
    6. Kristo Kask
    7. Käde Laanearu
    8. Kristiina Lepik
    9. Martin Leppik
    10. Merike Meimis
    11. Ivelin Midri
    12. Maia Pavlova
    13. Mari Piirme
    14. Kaupo Põltsam
    15. Reimo Rea
    16. Ainar Rohelpuu
    17. Marek Salk
    18. Urmas Sutt
    19. Lauri Tammela
    20. Rita Velikok
    21. Hanno Vimberg

Klassijuhataja: Urmas Reinfeldt

1993

  1. Aili Aavik
    2. Tarmo Blasen
    3. Heili Heindla
    4. Aro Kütt
    5. Virgo Laansoo
    6. Viljo Lühiste
    7. Kerli Lüüdik
    8. Ina Maruse
    9. Elen Niine
    10. Kaia Pavlova
    11. Liina Raist
    12. Marko Rand
    13. Pille Sireli
    14. Kärt Somelar
    15. Ülar Tuisk

Klassijuhataja: Lea Rannik

1994

  1. Lagle Adler
    2. Ilmar Juurik
    3. Karin Kask
    4. Liina Käär
    5. Virge Laansoo
    6. Evelyn Liländer
    7. Maret Martson
    8. Egle Niine
    9. Leigar Põltsam
    10. Rando Rand
    11. Jaan Rea
    12. Toomas Siim
    13. Regina Tammela
    14. Indrek Torilo
    15. Marko Tjurin
    16. Hardo Vahemäe
    17. Maria Vahtel
    18. Deivid Väära

Klassijuhataja: Jaak Valgeväli

1995

  1. Leili Aavik
    2. Aile Adams
    3. Heleri Bauer
    4. Britta Burket
    5. Ain-Ervin Karlson
    6. Henry Kuningas
    7. Ardo Käär
    8. Marek Lind
    9. Kaido Martson
    10. Meelis Matvejev
    11. Merle Merimaa
    12. Mari-Liis Pihlak
    13. Jüri Pirso
    14. Kaidi Pirso
    15. Venno Press
    16. Jana Pulk
    17. Joel Pulk
    18. Marge Päästel
    19. Eve Riis
    20. Andres Sahtel
    21. Raido Salk
    22. Kersti Taal
    23. Karin Tammeleht
    24. Herje Vahemäe

Klassijuhataja: Õie Jaansoo

1996

  1. Alo Adler
    2. Renate Algpeus
    3. Riho Jurjev
    4. Peeter Juurik
    5. Anneli Karlson
    6. Elvis Liländer
    7. Kadri Lühiste
    8. Raul Mätik
    9. Marek Päästel
    10. Tiina Sahtel
    11. Kristi Tammela
    12. Margus Tuulmees
    13. Raido Valgeväli
    14. Martin Vahtel
    15. Tea Vallimäe

Klassijuhataja: Kersti Valgeväli

1997

  1. Triin Altmäe
    2. Bronek Bart
    3. Tauri Jurjev
    4. Heigo Jänes
    5. Argo Kaelep
    6. Veinica Leibur
    7. Priidik Maninen
    8. Karmen Martel
    9. Ave Martson
    10. Cristi Merimaa
    11. Reimo Mirk
    12. Egle Oidersalu
    13. Evelin Nõmmik
    14. Raina Pavlova
    15. Jüri Piirme
    16. Marit Raist
    17. Raidi Rand
    18. Mario Ravik
    19. Karmo Saar
    20. Jaanika Soosaar
    21. Catlin Strandberg
    22. Elmo Vahemäe

Klassijuhataja: Ants Pirso

1998

  1. Tõnis Karlep
    2. Ronald Karlson
    3. Maris Karotamm
    4. Gerli Losseva
    5. Rain Leova
    6. Riho Luberg
    7. Andrus Martson
    8. Liisy Põltsam
    9. Helina Saar
    10. Moonika Seppama
    11. Astrit Trei
    12. Martin Vallimäe
    13. Ave Vene

Klassijuhataja: Mari Lühiste

1999

  1. Algpeus Marianne
    2. Hindrimä Mairit
    3. Jõgi Kadri
    4. Kaljurand Anneli
    5. Karlson Margaret
    6. Kask Kätlin
    7. Lapp Reesi
    8. Maruse Kardo
    9. Midri Maanus
    10. Oidersalu Erko
    11. Oidersalu Elar
    12. Paap Paul
    13. Pihelgas Merje
    14. Roško Kristi
    15. Saar Anna-Kaisa
    16. Sarapuu Sirle
    17. Tammela Marianne
    18. Vahemäe Evelyn

Klassijuhataja: Viivi Karlep

2000

  1. Kaarel Altmäe
    2. Gert Haller
    3. Marika Heindla
    4. Martti Hindrimä
    5. Ülar Juurik
    6. Pille-Riin Jõgi
    7. Rander Jänes
    8. Elin Kaas
    9. Merit Kaelep
    10. Kätlin Kaskin
    11. Madis Kivisild
    12. Tarmo Laan
    13. Egle Leetmaa
    14. Viivica Leibur
    15. Risto Leppik
    16. Maarja Lühiste
    17. Margit Maruse
    18. Jaan Miidu
    19. Reena Pavlova
    20. Reigo Põltsam
    21. Maarjo Päästel
    22. Rene Rea
    23. Hannes Salu
    24. Kristin Trei

Klassijuhataja: Urmas Reinfeldt

2001

  1. Kairi Bart
    2. Silver Juurik
    3. Kätlin Jürgens
    4. Jaanus Jõgisu
    5. Urmet Karotamm
    6. Tarmo Kuusik
    7. Eege Laansoo
    8. Romet Palits
    9. Fritjo Pukk
    10. Margit Pusse
    11. Margit Päästel
    12. Meeli Raavik
    13. Veiko Seppor
    14. Pille-Riin Talvar
    15. Reelika Teearu
    16. Ave Tuisk
    17. Epp Tuisk
    18. Andra Vaaks

Klassijuhataja: Triinu Pert

2002

  1. Argo Astla
    2. Taavi Dervojed
    3. Teele Dervojed
    4. Sergei Härm
    5. Pille-Riin Juursalu
    6. Priit Kaljurand
    7. Alar Karjel
    8. Helmuth Karlson
    9. Kadri Karma
    10. Katrin Kivisild
    11. Elis Leetmaa
    12. Reigo Mändla
    13. Janno Palits
    14. Elo Pulk
    15. Siiri Põld
    16. Sigrid Pürg
    17. Rainer Rand
    18. Anni Reinfeldt
    19. Sigrit saarts
    20. Kalle Sutt
    21. Ivo Teki
    22. Rainer Tromm
    23. Andres Tölp
    24. Angela Vaaks

Klassijuhataja: Ants Pirso

2003

  1. Grete Adler
    2. Imbi Alpius
    3. Aivar Juurik
    4. Kristel Jürgens
    5. Kristiina Kivisild
    6. Gerli Lutvärk
    7. Katri Martel
    8. Merlin Miido
    9. Janar Männamäe
    10. Liisa Pert
    11. Madli Põldsam
    12. Siiri Rätsep
    13. Evelin Seppor
    14. Reio Toomsalu
    15. Virge Vahtra
    16. Jane Viilik

Klassijuhataja: Tiina Kapten

2004

  1. Astla Annika
    2. Haljas Martin
    3. Jaanso Janari
    4. Joao Ida
    5. Kaljurand Rain
    6. Kask Karoliine
    7. Kiirats Karli
    8. Kriisa Marie
    9. Kukk Gristel
    10. Merimaa Õie
    11. Miidu Erki
    12. Männamäe Raili
    13. Randmäe Liisa
    14. Ring Hele
    15. Ristal Maris
    16. Roško Kristjan
    17. Runthal Tamo
    18. Saare Erge
    19. Sahtel Lauri
    20. Salu Kadri
    21. Sommer Kalvi
    22. Soonsein Sigrit
    23. Vallimäe Eda

Klassijuhataja: Küllike Stalvel

2005

  1. Aava Liisu
    2. Alasi Rain
    3. Heindla Siim
    4. Juurik Merike
    5. Kiisler Karin
    6. Kingsep Tiina
    7. Klaas Andreas
    8. Lepik Triin
    9. Lusti Annika
    10. Marus Toivo
    11. Maruse Alvar
    12. Merimaa Kersti
    13. Mitt Merilin
    14. Männamäe Renate
    15. Palusalu Maido
    16. Põltsam Marta
    17. Reinfeldt Tõnu
    18. Roško Roman
    19. Rudnitski Romek
    20. Seppor Malle
    21. Teearu Ragnar
    22. Veeväli Robert

Klassijuhataja: Galina Mändla

2006

  1. Algpeus Regina
    2. Birk Janett
    3. Haljas Raimo
    4. Jaagu Mari-Jaana
    5. Mitt Marvin
    6. Oidersalu Mario
    7. Pert Minna
    8. Rand Jürgen
    9. Rand Sigrid
    10. Reinfeldt Kristiina
    11. Salu Karlo
    12. Selge Siim
    13. Sommer Külli
    14. Strastin Mary-Liis
    15. Tetsmann Marilin
    16. Vahemäe Hannes
    17. Vahkel Ranno
    18. Väli Andre

Klassijuhataja: Mari Lühiste

2007

  1. Aava Leenu
    2. Joao Isabel
    3. Kivisild Taive
    4. Kivisild Tambet
    5. Kriisa Frieda
    6. Marus Taavi
    7. Olop Elina
    8. Rand Robert
    9. Randmäe Mart
    10. Reinson Rain
    11. Saar Stiina-Riin
    12. Tamm Nele
    13. Tinast Teele
    14. Toomsalu Anette
    15. Tõnisson Taavi
    16. Alasi Argo
    17. Heindla Maila
    18. Juurik Sander
    19. Karotam Gerdo
    20. Karotamm Marit
    21. Langus Leana
    22. Leerima Argo
    23. Leerima Evelin
    24. Palusalu Mailis
    25. Roško Hardo
    26. Roško Toomas
    27. Saluste Helena
    28. Tamm Sirli
    29. Aruste Anneli
    30. Lusti Tanel
    31. Oruvee Jaan
    32. Sobolev Martin

Klassijuhatajad: Heili Timm ja Karin Mitt

2008

  1. Arula Terje
    2. Birk Eleri
    3. Gretski Hedi
    4. Haava Roland
    5. Heindla Signe
    6. Idvand Indrek
    7. Jõe Mihkel
    8. Kalbach Mariia
    9. Karbus Kirsika
    10. Koel Birgit
    11. Kuld Gerli
    12. Laasma Liina
    13. Laur Kaur-Joosep
    14. Leetmaa Alari
    15. Lehtla Liis
    16. Lillemets Mariliis
    17. Lomp Keir
    18. Mölder Lauri
    19. Palmiste Triinu
    20. Pert Maali
    21. Põltsam Enrih
    22. Pärna Laura
    23. Reinson Riina
    24. Rudnitski Maria
    25. Sommer Ulla-Marleen
    26. Sõerd Sandra
    27. Tammann Eha
    28. Tilk Karl
    29. Tinast Toivo
    30. Tõnning Nelle
    31. Vaher Mari-Liis
    32. Vene Ann-Amy

Klassijuhatajad: Inger Vahuvee ja Kirsti Talu

2009

  1. Juurik Merle
    2. Koidu Catri
    3. Laanepõld Rainer
    4. Leerima Andreas
    5. Lumera Ailen
    6. Martson Mark
    7. Maruse Gerlyn
    8. Mitt Margo
    9. Mändla Heiko
    10. Näär Jaana
    11. Ojakallas Sten-Ander
    12. Palberg Tauri
    13. Press Mario
    14. Roosiorg Rünno
    15. Sutt Kaisa
    16. Tilk Paul
    17. Tõnning Aivo
    18. Vene Ade-Riin

Klassijuhatajad: Triinu Pert ja Kirsti Talu

2010

  1. Alasi Mihkel
    2. Allikas Samuel
    3. Anderson Keiu
    4. Eensalu Maico
    5. Heinsaar Riin
    6. Jürna Raili
    7. Kase Kaarel
    8. Leerima Liis
    9. Lomp Kaur-Joosep
    10. Mölder Marti
    11. Press Maarja
    12. Pärnaste Ly-Andra
    13. Raavik Liina
    14. Rand Maarjan
    15. Roosiorg Ronald
    16. Sireli Ardo
    17. Sommer Veiko
    18. Sääsk Jüri
    19. Toomsoo Kädi
    20. Võrel Kelly

Klassijuhatajad: Jaanika Soosaar ja Kirsti Talu

2011

  1. Ken Heamets
    2. Ingmar Juurik
    3. Karl Kalda
    4. Kadri Kiisk
    5. Kristiina Kullerkupp
    6. Kristjan Kullerkupp
    7. Arles Leetmaa
    8. Andrus Leinpuu
    9. Getlin Maruse
    10. Dajana Matsko
    11. Rauno Palberg
    12. Tauno Palberg
    13. Maret Palusalu
    14. Minni Pärnpuu
    15. Kristopher Sikk
    16. Caisy Sutt
    17. Lysandra Sutt
    18. Karmen Sõerd
    19. Signe-Riin Tomson
    20. Fredi Veeväli
    21. Aaro Videvik
    22. Kati Viirna

Klassijuhatajad: Ivi Kask ja Kirsti Talu

2012

  1. Roland Joao
    2. Ingvar Kalbach
    3. Gert Kandelin
    4. Rino Kangur
    5. Anne Karu
    6. Kristjan kase
    7. Kertu Koidu
    8. Lillerine Lille
    9. Timo Normann
    10. Kaspar Saagim
    11. Kristel Sutt
    12. Günther Tamm
    13. Triin Tugim
    14. Viktoria Valjaugaite

Klassijuhatajad: Karin Mitt ja Kirsti Talu

2013

  1. Indrek Espenberg
    2. Mart Grents
    3. Karl-Björn Hallik
    4. Siiri Heindla
    5. Agnes Janson
    6. Oliver Juurik
    7. Laura Jõe
    8. Jaan Kiisk
    9. Jaan-Johann Lumera
    10. Allar Martson
    11. Gerda Maruse
    12. Loret Miidu
    13. Jaanika Odes
    14. Janno Pavlov
    15. Heiko Piirme
    16. Kaile Vahtmeister
    17. Richard Veeväli
    18. Martin Viirna
    19. Anelle Väli

Klassijuhatajad: Galina Mändla ja Kirsti Talu

2014

  1. Karen Adler
    2. Aleksander Espenberg
    3. Kevin Heamets
    4. Kuldar Juurik
    5. Carmen Kaelep
    6. Raldi Kaljurand
    7. Andrus Kiisler
    8. Mati-Sten Klaassepp
    9. Andrus Kolju
    10. Veljo Kullerkupp
    11. Eliina Lillemets
    12. Albert Lumera
    13. Marge Maruse
    14. Jaagup Michels
    15. Manfred Muuga
    16. Kaisa-Liis Riisalu
    17. Kristiina Sireli
    18. Silva-Astrid Sommer
    19. Olari Sääsk
    20. Merilin Tukk
    21. Tanel Tuulmees
    22. Teele Tõnisson

Klassijuhatajad: Grete Tomson ja Kirsti Talu

2015

  1. Aivi Ende
    2. Arnold Haidma
    3. Karl Erik Heinlaht
    4. Helevi Jurjev
    5. Mart Kiisk
    6. Viktoria Kullerkupp
    7. Ester Lainet
    8. Silva Maruse
    9. Erik Naissaar
    10. Ilona Niit
    11. Ott Odes
    12. Kirsika Palberg
    13. Raimond Palberg
    14. Anne-Mai Raavik
    15. Andero Randoja
    16. Tanel Ristsalu
    17. Liisbeth Sikk
    18. Aivo Tagasaar
    19. Karro Tali
    20. Kären Tali
    21. Oskar Tamm
    22. Georg Veeväli
    23. Rasmus-Oliver Veskimägi
    24. Janno Õismets

Klassijuhatajad: Susanna Kuusik ja Kirsti Talu

2016

  1. Herki Idvand
    2. Romek Jõe
    3. Brigitta Kaelep
    4. Kadri Kase
    5. Alo Klaassepp
    6. Grete Koidu
    7. Averi Kolju
    8. Kertu Lille
    9. Keidi Niit
    10. Tanel Pani
    11. Rasmus Erik Peterson
    12. Nele-Eliise Runthal
    13. Triin Sassiad
    14. Kender Sutt
    15. Indrek Teki
    16. Maria Toodo

Klassijuhatajad: Aimar Silivälja ja Kirsti Talu