Koolist
ÕE ja 4H
Õpetajad
Lõpetajad
Pildigalerii
Kroonika
Tunniplaan
Põhimäärus
Päevakava
E-kool
Eksamid
Avalik teave
Sümboolika
Ringid
Projektid
Ajaleht
Lingid
Klasside kodulehed


Õpetajad


2014/2015 õppeaasta õpetajad


2013/2014 õppeaasta õpetajad ja koolitädid


2012/2013 õppeaasta õpetajad ja koolitädid


2011/2012 õppeaasta õpetajad ja koolitädid


2010/2011 õppeaasta õpetajad ja koolitädid


2009/2010 õppeaasta õpetajad ja koolitädid

Õpetajad 2014/2015 õppeaastal:
* tärniga on tähistatud need õpetajad, kes on õppinud meie koolis    

Ivi Kask (muusikaõpetus, inimeseõpetus) - ivi.kask@gmail.com

Karoliine Kask* (huvijuht) - karoliine.kask@gmail.com

Kaie Leova (õpilaskodu öökasvataja)

Tiiu Lilienthal-Üle (kehaline kasvatus) tiiu.yle@gmail.com

Mari Lühiste* (raamatukogu juhataja, emakeel, kirjandus) - marilyhiste@hotmail.com

Karin Mitt (matemaatika) - karin.mitt@gmail.com

Toomas Mitt (direktor, kehaline kasvatus) - toomas.mitt@tostamaa.ee

Galina Mändla (vene keel) - gallina55@gmail.com

Hilja Mändla (algklassid) - hilja.mandla@gmail.com

Laine Mändla (algklassid) - laine54@hot.ee

Õnne Salk (õpilaskodu kasvataja)

Susanna Kuusik (emakeel, kirjandus) - susannakuusik@gmail.com

Valev Randmäe* (autoõpetus) - valev.randmae@gmail.com

Kaarin Reinson* (algklassid, emakeel) - KaarinReinson@hot.ee

Toomas Rämman (arvutiõpetus) - toomas@kihnu.ee

Eve Rõhu (psühholoog) - eve.rohu@mail.ee

Tiina Sahtel* (õpilaskodu abikasvataja) - merkuur9@gmail.com

Aimar Silivälja* (ajalugu, ühiskonnaõpetus, filosoofia) - aimarsil@gmail.com

Jaanika Soosaar (inglise keel) - jaanikasoo@gmail.com

Kirsti Talu (sotsiaalpedagoog, HEV-kordinaator, 13. kl klassijuhataja, emakeel, kirjandus, inimeseõpetus) - kirstit@gmail.com

Heili Timm (bioloogia, geograafia, loodusõpetus) - heilitimm@hotmail.com

Grete Tomson (füüsika, keemia, loodusõpetus, matemaatika) - grete.tomson@gmail.com

Inger Vahuvee* (käsitöö, tööõpetus, kunstiõpetus) - kreisi111@gmail.com

Sirli Väära* (algklassid, inglise keel) - vaara@hot.ee